Умови отримання кредитів в «СОС Кредит»

Кожен клієнт, який успішно погасив перший кредит, отримує знижку -5%. Виконуючи кредитні зобов’язання вчасно, ви можете заощадити до -50%!

Новий відгук

Популярні питання В процесі оформлення або оплати займу у наших клієнтів виникають питання, а завдяки оперативній службі підтримки вони вирішуються дуже швидко. Ви можете звернутися за номером телефону , support@sos-credit.com.ua, в чат на сайті або в нашу групу в Facebook. Нижче наведені найбільш поширені з них.

Низька процентна ставка. Ми пропонуємо одні з найвигідніших умов співпраці, програму лояльності для постійних клієнтів, промокодами та знижками; Варто окремо розповісти про нашу Програму Лояльності.

Однак при всіх своїх перевагах сервіси онлайн кредитування мають деякі недоліки, а саме: Ви не можете отримати гроші соскредіт в поиске гугл на карту іншої людини; Сума обмежена максимальним і мінімальним значенням; Термін варіюється від 1 до 30 днів.

Свяжитесь с продавцом

https://www.youtube.com/watch?v=

Про компанію Сос Кредіт (Soscredit)

Додаткові документи Скористатися послугою може будь-який повнолітній громадянин України. Нашими клієнтами є: люди з поганою соскредіт кредитною історією. До речі, отримати переказ можна на картку віза або мастеркард, головне, щоб вона була чинною.

Які документи потрібні для оформлення онлайн-кредиту? Для отримання кредиту достатньо паспорта, ID-картки та ІПН. Замовляти всілякі додаткові довідки зовсім не обов’язково.

Простий кредит – проста оплата. Всі перераховані вище способи зручні для переказу грошових коштів. Термін надходження грошей на наш рахунок залежить від обраного варіанту і варіюється від 5 хвилин до 2 діб. Пам’ятайте про пролонгацію, якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно.

КРОК №3 Відповідь кредитора.

Це важливо, оскільки такий фактор значно збільшує швидкість видачі. Ще один плюс – вам не потрібно відправляти запит, ми повідомимо про успіх в Особистому Кабінеті, за допомогою смс повідомлення або листа на електронну пошту. Максимальна сума, яку ми видаємо для нових клієнтів складає до гривень, сума для постійних клієнтів збільшується до гривень.

Погашення та продовження міні позики в СОС Кредит

Відсутність граматичних і друкарських помилок в заявці. Введіть дані своєї банківської картки та прикріпіть її до акаунту. Після швидкої верифікації продовжіть подачу. Заявку відправлено на розгляд.

Ми пропонуємо кілька варіантів здійснення платежу: Термінали ПриватБанку та інших мереж; У касі будь-якого банку України; У будь-якому відділенні Укрпошти.

Якщо ви хочете зайняти гроші онлайн, неодмінно ознайомтеся з перевагами даної послуги: Онлайн схвалення з переказом на карту. Вам не потрібно витрачати час на похід в банк, збір документації та очікування рішення; Гроші надходять на карту будь-якого банку протягом 5 хвилин після схвалення заявки. Вам тільки залишиться перевести переказ в готівку у найближчому банкоматі;

Наш цілодобовий сервіс існує на ринку надання фінансових послуг близько 5 років. У чому наша унікальність? По-перше, грошовий кредит можна отримати в будь-якій точці України, незалежно від рівня вашого доходу. Тобто, рівень зарплати має не пріоритетне значення під час прийняття рішення.

Ми здійснюємо видачу навіть на неіменну карту. Єдине обмеження: для тих, хто проживає в АРК Крим та в зоні проведення антитерористичної операції, також послуга не доступна тим українцям, які перебувають за кордоном. В основному таким видом кредитування цікавляться ті, хто має середній дохід. Погодьтеся, навіщо брати в борг у банка, якщо кредит в інтернеті оформляється протягом 5 хвилин? Наприклад, у вас зламалася пральна машинка, а грошей на виклик майстра немає.

Зверніть увагу, ми не беремо комісії за верифікацію. Отримайте схвалення, прочитайте та підпишіть договір, а після і гроші на картку онлайн.

Наш сайт доступний 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тобто обмежень за часом видачі немає. Всього за 30 хвилин ви впораєтеся з грошовим ускладненням і зможете покращити свою ситуацію.

Відгуки про компанію

Як бачите, кредит з рішенням через інтернет має скоріше свої особливості, ніж недоліки. Суму та термін погашення можна подивитися в Особистому Кабінеті або в договорі, який ви підписали після схвалення заявки. Щоб підібрати варіанти оплати, позичальникові потрібно перейти в розділ «Оплатити кредит» і вибрати той спосіб, який підходить найбільше. Зверніть увагу, для уникнення прострочки простежте за своєчасністю повернення боргу.

По-друге, унікальна скорингова система забезпечує видачу електронного кредиту в максимально короткі терміни. По-третє, всі операції здійснюються повністю онлайн. Інтернет – це все, соскредіт в ютюбе що вам потрібно для роботи з сервісом. Важлива перевага – ми постійно працюємо над удосконаленням сервісу як з технічного боку, так і з точки зору зручності для користувача.

Це заощадить ваш час і сили. До речі, робити скан-копії документів не потрібно, але ця опція підвищує ймовірність отримання позитивного рішення. Вам не знадобляться ні поручителі, ні будь-які додаткові документи.

Вітаємо, операція пройшла успішно. Перевірте баланс на своїй карті в банкоматі або в сервісі онлайн обслуговування. Сума першої позики

Leave a Reply

Your email address will not be published.